Hakkımda

Ömür Yılmaz

Sürdürülebilir Tesis Yönetimi Uzmanı

Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde, yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi, Sürdürülebilir Büyüme ve Kalite Yönetiminde tamamlamıştır. Diğer taraftan Yıldız Teknik Üniversitesinde Soğutma ve Otomasyon eğitimi, İstanbul Teknik Üniversitesinde Sera Gazı Doğrulama eğitimi ve Bahçeşehir Üniversitesinde ise Mini MBA programını tamamlamıştır.

Tesis Yönetim Hizmetleri, Kurumsal Sürdürülebilirlik, Dijitalleşme, Mükemmellik, Uyum,  Standartlaştırma, Süreç Oluşturma ve Geliştirme, Değişim Yönetimi, Deneyim Yönetimi, Etki Yönetimi, Değer Zinciri Oluşturma, Tedarik Zinciri Yönetimi konusunda uzmanlaşmıştır.

ISO 9001, 14001, 50001, 14064 standartlarının yönetimini ve GHG (Sera Gazı) karbon doğrulama çalışmaları yapmaktadır. Aynı zamanda yetkili Sera Gazı Doğrulayıcısıdır.

Tesis yönetim hizmetlerine ait, yönetim süreçlerinin dijitalleştirilmesi, denetimi, risk analizi ve insights raporlarının oluşturulması, Enerji yönetim sistemlerinin rekabete ve oyunlaştırmaya (competition & gamification) uyumlu dijitalleştirilmesi, Kurumsal sürdürülebilirlik raporlama, uyumlaştırma ve yönetim süreçlerinin dijitalleştirilmesi konularında projeler geliştirmekte ve yönetmektedir.

Dijital Ekti Yönetimi projesi ile 2023 yılında Türk Ekonomi Bankasında kurum içi girişimcilik yarışmasında şampiyon olmuştur. Ayrıca bankanın Sürdürülebilebilirlik komitesine bağlı olarak Çevre alt komitesi ve NZBA komitesi üyeliği yapmıştır.

Halen Togg’da Ticari Tesislerin Teknik Hizmetler Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

Tesis Yönetimi ve Sürdürülebilirlik bağlantılı uluslararası en iyi uygulamaları ve kişisel deneyimlerini www.tesisyonetimi.net sitesinde yazmaktadır.

https://www.linkedin.com/in/eylos/

https://tesisyonetimi.net

%d blogcu bunu beğendi: